SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Kazak: Sahada iyi mücadele vardı

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahasında Atiker Konyaspor'u 1-0 mağlup eden Trabzonspor'da yardımcı antrenör Volkan Kazak, kazanma arzularının neticesinde istedikleri 3 puanı aldıklarını söyledi.

Güncellenme: 19:49, 24/09/2016
Volkan Kazak: Sahada iyi mücadele vardı

Karşılaşmanın 68. dakikasında teknik direktör Ersun Yanal’ın hakeme itirazı sonucu tribüne gönderilmesi nedeniyle basın toplantısına yardımcısı Volkan Kazak katıldı.

Kazak, maçın ardından yaptığı açıklamada, her iki takımın da sahada iyi mücadele ettiğine dikkat çekerek, “Her iki takımda iyi mücadele etti. Biz de çok iyi mücadele ettik. Sonuçta yeni kurulan bir takımız. Belli bir zaman geçtikten sonra çok daha iyi olacağız. 3 haftalık mağlubiyet serisinden sonra bu galibiyete ihtiyacımız vardı. Sahanın zemini futbol oynamaya pek müsait değildi. Çokta iyi oyun oynanmadı ama sahada çok iyi bir mücadele vardı. Kazanma arzumuzun neticesinde de istediğimiz 3 puanı aldık” dedi.

Volkan Kazak, teknik direktör Ersun Yanal’ın tribünü gönderilmesiyle ilgili olarak ise, “Bu idari bir konu. Hakemler üzerine konuşmak Ersun Yanal ve ekibinin tarzı değil” diye konuştu. Kazak, Atiker Konyaspor’a da Avrupa Kupalarında başarılar diledi.