SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik heyet ile sağlık heyeti, Van Persie için bir değerlendirme toplantısı yaptı. Sağlık heyeti tecrübeli golcünün en fazla 45 dakika forma giyebileceğini, oyuncunun kas ve vücut yapısının 90 dakika bir maçı kaldırmasının imkansız olduğu raporunu verdi.

ADVOCAAT RÜZGARI

Disiplinden taviz vermeyen Fenerbahçe'nin hocası,takım üzerinde otoritesini kurdu. Tecrübeliteknik adam, “İyi çalışmayan ve mücadele etmeyen kim olursa olsun formayı göremez” mesajları verdi

Farklı Kasımpaşa galibiyetiyle moral bulan Fenerbahçe'de Teknik Direktör Dick Advocaat rüzgârı esiyor. Advocaat, babacan tavrının yanı sıra disiplinden taviz vermeyen yapısıyla takım üzerinde otoritesini kurdu. Sarı- lacivertli futbolcular da artık hocanın oyun felsefesine uyum sağladı. Hollandalıteknik adam, iyi çalışmayan ve mücadele etmeyenin kim olursa olsun forma giyemeyeceğini belirtti.

Advocaat; daha tempolu ve gol yollarında daha etkili, aynı zamanda defansta rakiplerine az pozisyon veren, kazanmayı alışkanlık haline getiren bir takım yaratmayı hedefliyor. Hollandalı hoca, “Oyun performansı açısından zaman zaman zorlanıyoruz ama zorlanmadan gelişemeyiz. Daha iyisini yapmak için çalışacağız ve en iyisini yapacağız. Feyenoord'a karşı gerçek gücümüz çıkacak” dedi.

Yayınlanma Tarihi:09:30,