SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlk derbisine misafirlik edecek olan Vodafone Arena'da maç günü sürpriz görsel şovlar yapılacak. Anadolu ateşi ile taraftarın işbirliği ile derbiye 2 saat kala tribünlerde bir gösteri yapılacak. Dans grubunun provalarını önceki gün Vodafone Arena'da yaptığı öğrenildi. Derbi günü taraftarlarla birlikte interaktif bir şov planlayan Beşiktaş yönetimi taraftarlara başka sürprizler de hazırlıyor.

KALEYE TOLGA

Teknik Direktör Şenol Güneş'in kafasındaki derbi 11'i ortaya çıktı. Kadro zenginliği nedeniyle tatlı bir zorluk yaşayan tecrübeli hoca, Galatasaray karşısında kalede Tolga Zengin'le başlayacak. Savunmada Caner, Tosic ve Marcelo'nun performansından memnun olan Güneş, sağ bekte Gökhan Gönül ve Beck arasında tercih yapacak. Orta saha üçlüsü Atiba, Gökhan İnler ve Oğuzhan'dan oluşacak. Forvette Cenk Tosun'un oynamasına kesin gözüyle bakılırken Olcay Şahan ve Talisca da Cenk'i besleyecek.

23 Eylül 2016Şenol Güneş: Bu derbi tarihe geçecekBeşiktaş'ın hocası, “Vodafone Arena'da ilk derbimiz. Normal bir ligmaçı olacak. Rakibi düşünmeyin, kendi oyununuza odaklanın. Şampiyonlar, bu türmaçları kazanarak tarihe geçerler” diye konuştuİlgili Haberi Oku