SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tosic’in durmaya niyeti yok

Beşiktaş’ın Sırp oyuncusu başarısını devam ettirmek için çok çalıştığının altını çizdi, “Birkaç karşılaşma iyi oynamakla kupalar gelmiyor. Önemli olan bunun devamlılığını sağlamak. Hem bireysel hem de takım halinde formumuzu yüksek tutmalıyız” dedi.

Güncellenme: 10:42, 21/09/2016
Tosic’in durmaya niyeti yok

Gençlerbirliği'nden bedelsiz olarak Beşiktaş'a geldiği günden beri oynadığı futbolla kimi zaman eleştirilen kimi zaman da övülen Dusko Tosic yeni sezona müthiş başladı. Geçen sezon bazı maçlarda Marcelo ile birlikte süre alan ve stoper olarak şampiyonluğa önemli katkılar sağlayan Sırp oyuncu, sergilediği başarılı futbolla hem teknik heyeti hem de yönetimi adeta mest etti.

Dusko Tosic başarısını devam etttirmek için çok çalıştığını söyledi. Milliyet'e konuşan deneyimli futbolcu, futbolda bireyselp erformansların çok önemli olmadığının altını çizerek, “Birkaç maç iyi futbol oynamakla kupalar gelmiyor. Önemli olan bunun devamlılığını sağlamak. Ben veya başka bir takım arkadaşım iyiyse Beşiktaş iyidir. Hem bireysel hem de takım halinde formumuzu yüksek tutmalıyız. Her şey Beşiktaş'ın başarısı için.

Benfica ve Akhisar maçları geride kaldı, sırada Galatasaray derbisi var. Ekip olarak her zaman sıradaki maçı düşünmeliyiz” dedi. Bu arada yaz transfer döneminde Atınç Nukan dışın

Yayınlanma Tarihi:08:45,