SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samuel Eto’o’dan Antalyaspor Başkanı Öztürk’e cevap!

Antalyaspor'daki kriz bitmiyor! Başkan Ali Şafak Öztürk ile Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o'nun arasındaki gerilim tırmanıyor!

Güncellenme: 15:29, 20/09/2016
Samuel Eto’o’dan Antalyaspor Başkanı Öztürk’e cevap!

Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de Samuel Eto’o önderliğinde başarılı sonuçla alan ancak bu sezona kötü başlayan Antalyaspor’da başkan Ali Şafak Öztürk ve Eto’o arasındaki gerginlik bitmiyor!

Sezon başında Beşiktaş ile adı anılan Kamerunlu yıldız hakkında konuşan Öztürk, “Hiçbir oyuncu, Antalyaspor'un menfaatlerinin üstünde değildir. Lionel Messi bile gelse değildir. Bir oyuncu kulübün üstüne değer olarak çıkıyorsa ya da kendini daha üst seviyede görüyorsa bu kesinlikle sağlıksız bir yapıdır. Bu yapıdan kesinlikle başarı gelmez. Biz bunu sağlayacağız” şeklinde açıklama yaptmıştı.

Samuel Eto’o da gün içerisinde Antalyaspor Başkanı’na Instagram’dan cevap verdi. Eto’o, siyahi olduğu vurgusunu yaparken, asla kavga etmeyeceğini belirtti. Kamerunlu tecrübeli golcünün Instagram’dan yaptığı paylaşım şu şekilde;

Hatırlatma… Bilemiyorum; belki de bazıları “siyahi” olduğum için saygı duymuyorlardır. Ama ben bu oyuna gelerek bulunduğum seviyeden inmeyeceğim. Futbolda 18. yılımı doldurdum. Bu 18 yıl boyunca da işimi her zaman sonsuz şevk ve yürekle yaptım. Kazandığım bütün bu kupalar, ödüller, başarılar bundandır. Kazanmaya da devam edeceğim. Antalyaspor’un menfaatleri için asla kavga etmeyeceğim. Çünkü benim için önemli olan tek şey; formasını taşıdığım Antalyaspor. Buradan kavga etmekten korktuğum algısı oluşmasın. ‘Bazıları’ ve ‘bazılarını’ adımı kirletmek adına yazılar yazmak için satın almış olsalar da… Saygı! Birbirimize saygı duymalıyız. Saygı göstermeyen, saygı göremez…??????

Screenshot_3

Yayınlanma Tarihi:15:22,