SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş, Galatasaray’ı ortadan vuracak!

Şenol Güneş'in elindeki bol alternatifli kadro Akhisar Belediyespor maçinda gösterdi ki daha aktif bir rotasyonla her maç kullanılacak. Benfica maçindan farkli bir on birle Akhisar karşisina çıkan Beşiktaş'in çok da sırıtan oyuncusunun olmaması Ümraniye'deki ciddiyetin ve Şenol Güneş kanunlarının bir parçası idi.

Güncellenme: 15:19, 19/09/2016
Şenol Güneş, Galatasaray’ı ortadan vuracak!

Kaleci Fabri, Gökhan Gönül, Olcay, Talisca ilk on bir soyunurken, Güneş iskeletim dediği futbolcularından da vazgeçmedi. Marcelo-Tosiç savunma göbeğinde, Caner solda, Atiba ve Gökhan İnler ön liberoda, Quaresma sağda, Cenk santrforda Güneş’in vazgeçilmezleri oldular. Geçen yıl kulübenin darlığı ile rotasyon yapayım derken kupaya havlu atan Beşiktaş Teknik Direktörü, bu yıl hiç bir enerji tasarrufu yapmadan aynı voltajla yoluna devam ediyor.

GALATASARAY DERBİSİ

Cumartesi günü oynanacak Galatasaray derbisine ise Şenol Güneş yine farklı bir on birle çıkmanın arayışı içinde olacak. Sakatlıktan dönen Oğuzhan sürprizi ise muhtemel bir değişiklik olarak görülüyor. Talisca ve Oğuzhan’ı birlikte kullanma formülü üzerinde ise Ümraniye’de çalışmalar sürüyor.

Yayınlanma Tarihi:15:08,