SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamit Altıntop gitti geldi!

Galatasaray - Rizespor maçında oyuna alınmadığı için şişeleri tekmeleyen Hamit Altıntop başta kadro dışı bırakıldı. Deneyimli oyuncu Riekerink'ten özür dileyince affedildi ve antrenmana çıktı

Güncellenme: 07:34, 19/09/2016
Hamit Altıntop gitti geldi!

Galatasaray’ın Rize ile oynadığı maçta oyuna girmeyince tepkisini suları tekmeleyerek gösteren Hamit Altıntop, karşılaşma sonrası bu hareketi nedeniyle kadro dışı bırakıldı. Ancak gurbetçi oyuncu sabah antrenmanı öncesi özür dileyince, Teknik Direktör Jan Olde Riekerink tarafından affedildi ve idmana çıktı.

Geçtiğimiz sezonu sakatlıklardan dolayı pas geçen tecrübeli futbolcu, yeni sezona fit bir şekilde hazırlanmıştı. Hocasından görev bekleyen Altıntop, yalnızca Kayserispor maçının son dakikalarında sakatlanan Nigel de Jong’un yerine kısa bir süre  görev almıştı.

RIEKERINK HAMZAOĞLU’NU GEÇTİ

Riekerink, hem geçen sezon başını hem de kendi göreve geldiği ilk dönemi geride bıraktı. Geçen sezona Hamza Hamzaoğlu ile giriş yapan Cimbom ilk 4 haftada 1 galibiyet alırken, 5 puan toplayabilmişti. Hollandalı hoca yönetiminde ise Aslan, 2016- 17 sezonunun ilk 4 haftasını 10 puanla kapatmayı başardı. Riekerink, Instagram'dan ‘Riekerink Bey diyeceksiniz' pankartını paylaşıp taraftara teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi:07:27,