SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirli kolonyacı 2 günlük hasılatını Balıkesirspor’a bağışlayacak

Maddi darboğaz içinde bulunan Balıkesirspor'a destek vermek amacıyla bir kampanya başlatan kolonyacı Feyzullah Saçar, 2 günlük hasılatının tamamını gönül verdiği kırmızı-beyazlı kulübe bağışlayacak.

Güncellenme: 18:31, 19/09/2016
Balıkesirli kolonyacı 2 günlük hasılatını Balıkesirspor’a bağışlayacak

Ekonomik koşullar nedeniyle zor günler geçiren Balıkesirspor’a destek vermek amacıyla bir kampanya başlatan kolonyacı Feyzullah Saçar dükkanından elde ettiği 2 günlük gelirini Balıkesirspor’a bağışlayacağını açıkladı.

Koluyla ilgili olarak konuşan Feyzullah Saçar, “Balıkesir’de 15 seneden beri kolonyacılık yapmaktayım. Balıkesirspor en büyük sevdam, sürekli içeride dışarıda maçlarını elimden geldiğince takip ederim, galibiyeti ile sevinir, mağlubiyeti ile üzülürüm. Balkesin peşinden Yalova’ya kadar gidip maç seyrettik, amatörden çıkışına şahit olmuştum. Balıkesirspor’un durumu malum ortada. Balıkesirspor’un canlanması için böyle bir kampanya yapmıştım. Ben de kendimce takımıma sahip çıkmak için böyle bir kampanya kararı verdim ve başlattım. Bu kampanyayı daha önce yerel bir televizyonda seyretmiştim ve beni çok etkiledi. Ben de neden Balkesim için yapmayayım dedim. Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedim ve karınca kararınca yardımcı olmak istedim. Benden yola çıkarak Balıkesir esnafı da biraz hareketlenmesini amaçladım, inşallah iyi olur. Pazartesi ve salı günü topladığım 2 günlük hasılatın tamamını Balıkesirspor’a vereceğim. Balıkesir’de esnafın ve halkın biraz canlanması ve olaya sahip çıkmasını istiyorum. Bu kontör işi zor oluyor herkes aynı hattı kullanmıyor bence . Allah’ım hayırlara vesile etsin inşallah” dedi.

asdlja

Yayınlanma Tarihi:18:30,