SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jose Mourinho: Özgüven eksikliğimiz var

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho İngiltere Premier Lig'deki 3-1'lik Watford yenilgisini özgüven eksiklğine ve bireysel hatalara bağladı.

Güncellenme: 18:02, 18/09/2016
Jose Mourinho: Özgüven eksikliğimiz var

Bir haftada üçüncü yenilgisini alan Manchester United Teknik Direktörü Jose Mouriho, yenilgiyi özgüven eksikliğine bağladı. Takımın iyi durumda olduğunu iddia eden Portekizli çalıştırıcı, bireysel hataların kurbanı olduklarını ve daha iyi konuma geleceklerini düşündüğünü söyledi.

Jose Mourinho maç sonunda şu ifadeleri kullandı:

“Oyunun kontrolü tamamen bizdeydi. Ashley Young bize sağ bekte çok faydalı oldu. 1-1’lik skor oyunun hakkıydı. İknci gol bir hataydı ve planımızın dışındaydı. Bu tabloyu değiştirebilirim. Bireysel hatalardan dolayı kaybettik. Hakem hataları da var. Bunlar bizim kontrolümüzde değildi. Geçen maçta kırmızı kart ve penaltı hatası vardı.”

“Şans faktörü de yanımızda değildi, en iyi takım bizdik, kontrol bizdeydi ama bireysel hatalardan dolayı kaybettik. Onlar kazandı. Oyuncuların özgüvenlerini geri kazanması gerekiyor. Oyunun kontrolü tamamen bizdeydi, maçı kazanmaya çalıştık. İkinci golü hak ettiğimiz düşünüyorum, takım iyi durumda ama bireysel hatala yapıyoruz. bu durumdan çıkabiliriz. En iyi oynadığınız anda gol yemek kolay değil.”

AMKSPOR / DIŞ HABERLER