SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Üzülmez’den yönetime gönderme

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Konyaspor maçı sonrasında kadroya yeterli takviyelerin yapılmamasından dert yandı.

Güncellenme: 19:22, 18/09/2016
İbrahim Üzülmez’den yönetime gönderme

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, transfer sezonunda yapılan takviyelerin eksikliğine dikkat çekti. Konyaspor karşısında 87. dakikaya kadar çok iyi mücadele verdiklerinin altını çizen Üzülmez, “Bu takımda geçen sene önemli emek var. Djalma Campos’un gitmesi kötü oldu. Bu takım 2-3 kaliteli takviye ile daha güzel yerlere gelebilirdi” diye konuştu.

Üzülmez maç sonunda şu ifadeleri kullandı:

“87 dakikada rakibe pozisyon vermedik. Pozisyonlarımız var onları değerlendirebilsek daha farklı bir skor olacaktı. Oyuncularım birinci dakikdan 87. dakikadaya kadar birlik içersindeydi. O dakikalarda orada daha dikkatli olmamız gerekiyordu. Konya çok iyi bir takım, mücadeleci bir takım. Kaybedebilirdik de maçı, 1-1’den sonra önemli pozisyonlar vardı. Üzüleyim mi sevineyim mi tam bilemiyorum açıkçası. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu, insan bazı oyuncuların gitmesiyle hayıflanıyor. Özellik Djalma Campos’un gitmesi. Mevcut kadronun üzerinden biraz da kaliteli oyuncular takviye edilebilse takım çok daha iyi yerlerde olabilirdi. Yapacak bir şey yok.”