SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Gönül: Hazır değilim

Beşiktaş'ın başarılı ismi Gökhan Gönül, görev verilmesi durumunda Galatasaray derbisinde oynamak istediğini dile getirdi. Gönül yüzde yüz hazır olmadığını sözlerine ekledi.

Güncellenme: 22:50, 18/09/2016
Gökhan Gönül: Hazır değilim

Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Gökhan Gönül, hazır olmadığını söyledi. Kendi oyununu bildiğini ve tam hazır olmadığını dile getiren 31 yaşındaki futbolcu, görev verilmesi halinde Galatasaray derbisinde görev almak istediğini dile getirdi.

Gökhan Gönül’ün maç sonu açıklamları şu şekilde:

“Tüm takımlar için sezonun 3-4 haftası kolay geçmez. Maç temposunu kazanmak kolay değildir. Biz bu 3-4 haftayı güzel geçirdik. Böyle bir deplasmanda ilk defa kazılıyor. Beşiktaş’ta bu deplasman bu saha her zaman zordur. Hava şartlarının ve zeminin de iyi olduğunu söyleyemem, buna rağmen 2-0 kazanmasını bildik. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum, sadece 1 maçta puan kaybı yaşadık. Önümüzde derbi var. Onun için de hazırlıklarımızı kazanmak için yapacağız. Bileğim şişti, krampon sıktığı için çıkarıyordum. Başka bir problem yok. Ben 1-2 hafta önce açıkladım. Bir sakatlığım vardı, Bunu yavaş yavaş atlatıyorum. Tam hazır değilim. Bugün de hazır olduğum söylenemez. Hazır olduğumda takıma neler katabileceğimi biliyorum. Hoca şans verirse derbide yüzde yüz hazır bir şekilde sahada olacağımı düşünüyorum.”

DERBİ YORUMU

“Derbide ne söylersen söyle, tahminler hiçbir zaman tutmaz. Derbi adı üstünde. İnşallah herkesin keyif aldığı güzel bir maç olur.”

Yayınlanma Tarihi:22:16,