SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muslera’dan Galatasaray taraftarına rica

Galatasaray'ın dünya yıldızı kalecisi Muslera, Galatasaray taraftarından bir daha ceza almamasını rica etti. Uruguaylı Eren Derdiyok'a da övgüler yağdırdı.

Güncellenme: 22:58, 17/09/2016
Muslera’dan Galatasaray taraftarına rica

Galatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, taraftara bir daha ceza almamaları konusunda ricada bulundu. Seyirciyle birlikte daha güçlü olduklarını dile getiren Uruguaylı kaleci, Eren Derdiyok’un çok iyi bir forvet olduğunu ve onun Galatasaray’da olmasının kendileri için bir şans olduğunu ifade etti.

Muslera maç sonunda şu ifadeleri kullandı:

“Bizim için çok önem bir maçtı. Uzun süre sorna taraftarımızın önüne çıkacaktık. Onların desteği çok öneli. İlk yarı top ayapğımızdaydı ama kaleye yeterince gidemedik. İknici yarıda da aynıydı ama kaleye daha fazla gittik ve böyle bir skor oldu. Taraftarımızla daha güçlüyüz biz. Onlara ricam bundan sonra bir daha ceza almasınlar.”

“Eren mükemmel bir forvet o çok şanslıyız ki biizmle beraber. Golü alkışlamaktan başka bir şey yok. Mükemmel bir rövaşata, onu vurmak için çok esnek olmak gerekiyor. Kalecinin de bu tür bir topa yapacağı bir şey yok.”