SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Semih Kaya’dan Fenerbahçe’ye gönderme

Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya, “Türk Telekom Arena’daki atmosferi unutmayalım, kaç dünya devini dize getirdik. Fenerbahçe’nin stadında kupa kaldırmış bir takımız" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 11:13, 16/09/2016
Semih Kaya’dan Fenerbahçe’ye gönderme

Rize maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında Beşiktaş derbisine değinen G.Saray'ın yıldız oyuncusu Semih Kaya, Vodafone Arena'dan bahsederken, Fenerbahçe’ye de göndermede bulundu.

Her maçta olduğu gibi Beşiktaş derbisinde de kazanmak istediklerini belirten Semih şu ifadeleri kullandı:

“Vodafone Arena'nın atmosferinden bahsediyorlar. Ama Türk Telekom Arena'daki atmosferi unutmayalım, kaç dünya devini dize getirdik.

SAKATLIKLAR SARSTI

Fenerbahçe’nin stadında kupa kaldırmış bir takımız. Vodafone Arena'da sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Geçen yıl gerçekten bahane değil bunu söylemek istiyorum. Sakatlıklar yaşadım. Sezonun genelinde hazır olamadım. Sahaya çıktığımda eksikliğini hissediyordum. Bu, futboluma yansıyordu. Performansımı bundan önceki 2011-12- 13 yıllarındaki Semih seviyesine ulaştırmak istiyorum. Her şeyden önemlisi insan sağlığı.”

“BÜLENT KORKMAZ’I GEÇMEK İSTİYORUM”

5 yılda, 12 kupa kazanmış futbolcuyum. 25 yaşında böyle başarılar elde etmek gurur verici bir şey. Bülent Korkmaz, hocalığımı da yaptı. G.Saray efsanelerinden birisi. İnanılmaz bir kariyeri vardı. Zirvede bıraktı. 29 kupa az bir sayı değil bu. Ben de, daha çok kupalar kazanmak istiyorum. Daha iyi hizmet etmek istiyorum. Şampiyonluklar kazanıp, kupalar kazanıp Bülent Hoca'yı geçmek isterim.