SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Krunoslav Jurcic: Rakibi analiz ettik

Krunoslav Jurcic: Rakibi analiz ettik

Süper Lig'de Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Adanaspor'da teknik direktör Krunoslav Jurcic önemli açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig’de pazar günü saat 17.00’de deplasmanda Osmanlıspor’la oynayacak olan Adanaspor’un teknik direktörü Krunoslav Jurcic, 3 puanla dönmek istediklerini söyledi.

Osmanlıspor karşısında galip gelmeyi amaçladıklarını vurgulayan Krunoslav Jurcic, şunları söyledi:

“KALİTELİ BİR TAKIM”

“Osmanlıspor, ligin kaliteli ekiplerinden bir tanesi. Ekibimle birlikte rakibimizi analiz ettik. Dikkate alınması gereken bir takım. Biz karşılaşma saatine kadar en iyi şekilde hazırlanıp iyi sonuçla Adana’ya dönmek istiyoruz. Osmanlıspor’un son maçlarını izledik. Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de aldıkları sonuçlarla ciddi bir takım olduklarını gösterdiler. Önde 4 hızlı oyuncuları var. Bunu çok iyi değerlendiriyorlar. Önemli olan bizim şu anda bunun farkında olmamız. Böylelikle, az çok Osmanlıspor’a karşı da nasıl oynayacağımızı biliyoruz. Öğrendiğimiz kadarıyla oldukça geniş bir kadroya sahipler. Çok sayıda maç oynayacakları içinz bu kadroyu değerlendireceklerdir. Muhtemelen Avrupa maçı sonrası bizim maçta bir rotasyona gideceklerdir.”