SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan sessizliğini bozdu

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, forma savaşına açık olduğunu söyledi. Deneyimli futbolcu, “Tolga, De Jong veya ben... Kim iyiyse parçalı formayı o giysin” ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 08:42, 15/09/2016
Selçuk İnan sessizliğini bozdu

Galatasaray’ın orta sahasında forma mücadelesi had safhaya ulaştı. Yeni isimler Tolga Ciğerci ve Nigel de Jong'un gelmesinin ardından çok kaliteli, güçlü ve alternatifli bir orta sahaya sahip olan sarı-kırmızılı takımda büyük savaş yaşanıyor. Çekişmeden en çok Riekerink memnun olurken; takımın kaptanı Selçuk İnan, Tolga ve De Jong'la rekabetten korkmadığını belirtti.

15 Eylül 2016Galatasaray`da yönetime kart isyanıGalatasaray'da kart görenlere verilen para cezaları, futbolcuların ikili mücadelelerdeki etkinliğini azalttı. Sertlik azalınca kart sayısı düştü. Ancak oyuncular mevcut uygulamadan şikâyetçi…İlgili Haberi Oku

ÖNEMLİ OLAN TAKIM

Levent Nazifoğlu veMehmet Özbek gibi sürekli Florya'da takımı kollayan isimler, bu forma savaşının takımda ayrışmalara, küsmelere yol açmaması için yüksek efor sarf ediyor. Kaptan Selçuk ise bu rekabetin Galatasaray'a yarayacağını belirtti. Kaptan, ikili ile yaptığı görüşmede forma savaşından çekinmediğinin altını çizerken, “Yedek kalmaktan da gocunmam. Önemli olan biz değil, takımımız” diye konuştu.

HAMİT ALTINTOP DA BİLENİYOR

Galatasaray’da yaşanan tatlı rekabete Hamit Altıntop'ta katıldı. Kayserispormüsabakasının sonlarına doğru De Jong'un yerine dahil olan deneyimli oyuncu, formasını geri kazanmak için var gücüyle çalışıyor.