SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TFF 1. Lig’de sezon başında maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Balıkesirspor’a destek için SMS kampanyası başlatıldı.

Balıkesirspor’un resmi internet sitesindeki duyurusunda, “Balıkesirsporumuz yaşadığı maddi sıkıntılar yüzünden SMS kampanyası düzenleme kararı almıştır. Taraftarlarımız, BALIKESIRSPOR yazıp 4026’a SMS göndererek sevdalısı olduğu kırmızı-beyaz renklere katkı sağlayabilir. Kampanya yalnızca Turkcell aboneleri için geçerli olup, SMS ücreti olarak 5 TL uygun görülmüştür. Balıkesirspor’a gönül veren bütün herkesi bu kampanyaya davet ediyor, katkılarını bekliyoruz” denildi.

FUTBOLCULAR ART NİYETLİ DEĞİL

Balıkesirsporlu futbolcuların dün antrenmana çıkmamasından sonra bugün basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Reha Erginer, futbolcuların takımı yönetimi yıpratmak için böyle bir eyleme girişmediğini, aksine Türkiye’deki tüm kulüplerin ortak sorunu olan kaynak eksikliğine dikkat çekmek olduğunu söylemişti. Balıkesirspor Kulübü Başkanı Feyyaz Çiftçi de maddi sıkıntı içinde olduklarını futbolcuların art niyet taşımadıklarını, özveri ile futbol oynadıklarını ifade etmişti.