SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Levent Nazifoğlu Selçuk İnan konusuna son noktayı koydu

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Selçuk İnan hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Güncellenme: 10:55, 14/09/2016
Levent Nazifoğlu Selçuk İnan konusuna son noktayı koydu

Son dönemde çok tartışılan Selçuk İnan'a destek geldi.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Transfer döneminde etkinliğini gösteren Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Galatasaray kariyerinde ilk kez ilk yarının sonunda oyundan çıkarılan ve taraftarların eleştirilerini alan Selçuk İnan’ın üzgün olduğunu söyledi. Nazifoğlu, Selçuk İnan hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Oyundan çıkmayı hiçbir futbolcu istemez, çıkan üzülür. Bunu küskünlük olarak değerlendirmemek gerek. Selçuk da üzgün tabii ki. Başka bir oyuncu çıksa, o da üzülecekti. Asıl üzülmezlerse problem vardır. Hocanın verdiği karar teknik. Bizim de yönetim olarak transferi son günde yapmak gibi bir kabahatimiz var. De Jong, daha önce gelse hazırlık maçlarında deneyebilirdik, böyle bir sorun da çıkmazdı. Orta sahada Selçuk İnan, Nigel de Jong ve Tolga Ciğerci var. Bu üçlüden ikisi oynayacak. Hoca birbirleriyle deneyecek ve sonunda en iyi olan ikiliyi seçecek. Bir maçta Tolga, bir maçta De Jong yedek kalabilir. Selçuk, hiçbir şekilde onlardan daha geride bir arkadaşımız değil. Kaptanımızdır ve kendisini seviyoruz.”

14 Eylül 2016Alman efsane Markus Babel`den şaşırtan Eren Derdiyok yorumu!Markus Babbel, Hoffenheim'da hocalığını yaptığı Eren Derdiyok'u anlatmak için esprili (!) bir dil seçti.İlgili Haberi Oku

ŞAMPİYONLUK ŞANSINI DA DEĞERLENDİRDİ

İlk 4 haftadan 12 puan çıkarmayı hedeflediklerine ama Kayserispor maçında kayıp yaşadıklarına işaret eden Levent Nazifoğlu, “Beşiktaş, şampiyonluktaki en büyük rakibimiz olarak gösteriliyor ama Başakşehir ve Konyaspor da şanslı. Lig uzun bir maraton, bazılarının dediği gibi kış aylarında yarış bitmez” yorumunu yaptı. Başarılı yönetici, yaşanan sakatlıkların darbeye bağlı olduğunu söyleyip durumun idman yönteminden kaynaklanmadığını kaydetti ve 1 ay içinde tüm isimlerin döneceğini sözlerine ekledi.