SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jan Olde Riekerink garanti verdi

Bayram öncesinde Galatasaray yönetimi ile bir araya gelen Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, 3 maçta 7 puan topladıklarına dikkat çekerek, “Ortada telaş edecek bir durum yok. İki maçımızı deplasmanda oynadık ve Beşiktaş ile aynı puandayız” dedi.

Güncellenme: 10:44, 13/09/2016
Jan Olde Riekerink garanti verdi

Sezona fırtına gibi bir başlangıç yapan Galatasaray, Kayseri beraberliği ile ilk kaybını yaşadı. Ancak bu durum Teknik Direktör Riekerink'i büyütüldüğü kadar etkilemiyor.

Halid KAYACAN / ÖZEL HABER

Bayram tatili öncesinde takımın genel durumu hakkında Galatasaray yönetimi ile bir araya gelen Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, paniğe gerek olmadığını söyledi. Kayseri beraberliğinin moralleri bozduğunu ancak abartılmaması gerektiğini belirten Riekerink, şunları söyledi:

“İyi bir rakibe karşı oynadık. Kazanabilirdik ama olmadı.Sonuçta iki maçımızı deplasmanda oynadık ve şampiyonluk yolundaki en ciddi rakibimiz Beşiktaş ile aynı puandayız. 3 hafta geride kaldı ancak seyircimizle buluşamadık. Rize maçıyla birlikte işler daha iyiye gidecektir. Tek hedefimiz şampiyonluk ve bunu başaracak kalite ve kadroya sahibiz. Hiç kimse merak etmesin Galatasaray şampiyon olacaktır.”