SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Florya’ya kapanıyor

17 Eylül’de Rize maçıyla birlikte ilk kez seyircisinin desteğiyle oynayacak olan Galatasaray, 24 Eylül’de Beşiktaş deplasmanı ve 2 Ekim’de TT Arena’daki Antalyaspor karşılaşması için Florya’dan çıkmayacak.

Güncellenme: 11:08, 13/09/2016
Galatasaray Florya’ya kapanıyor

Galatasaray, önümüzdeki 1 ay boyunca adeta Florya'ya kapanacak. 15 Ekim'e kadar İstanbul dışında maçı bulunmayan sarı-kırmızılı takım, İstanbul'dan ayrılmayacak. Milli ara nedeniyle bu süreçte sadece 3 maç oynayacak olan Galatasaray, Metin Oktay Tesisleri'nde hem dinlenecek hem çalışacak hem de şampiyonluk hesapları yapacak.

13 Eylül 2016Jan Olde Riekerink garanti verdiBayram öncesinde Galatasaray yönetimi ile bir araya gelen Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, 3 maçta 7 puan topladıklarına dikkat çekerek, “Ortada telaş edecek bir durum yok. İki maçımızı deplasmanda oynadık ve Beşiktaş ile aynı puandayız” dedi.İlgili Haberi Oku

İlk olarak 17 Eylül'de Rize ile karşılaşacak olan sarı-kırmızılılar, 24'ünde Beşiktaş'ın konuğu olacak ve zirveyi yakından ilgilendiren derbiye çıkacak. Daha sonra 2 Ekim'de Antalya'yı TT Arena'da ağırlayacak olan Galatasaray, bir aylık zaman dilimini 3 maçla tamamlayacak. Aslan, 15 Ekim'de ise Gençlerbirliği maçı için Ankara'ya hareket edecek.