SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çaykur Rizespor’da Galatasaray uyarısı

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, oyuncularını bu hafta karşılaşacakları Galatasaray'ın ligin en iyi pas yapan ekibi olduğu konusunda uyardı.

Güncellenme: 16:11, 13/09/2016
Çaykur Rizespor’da Galatasaray uyarısı

Akhisar Belediyespor galibiyetiyie morali yükselen Çaykur Rizespor, bir günlük aradan sonra Galatasaray maçının hazırlıklarına başladı. İstanbul’a gittiği için dönüşü geciken Matic Fink dışında tüm oyuncuların katıldığı antrenmandan önce futbolcularıyla bir toplantı yapan Hikmet Karaman, Akhisar Belediyesormaçında sergiledikleri performanstan dolayı futbolcularını tebrik etti.

Galibiyetin geride kaldığını belirten Karaman, oyuncularının Galatasaray maçına odaklanmalarını istedi. Ligin en iyi pas yapan ekibi ile karşı karşıya geleceklerini kaydeden Hikmet Karaman, özellikle son paslarda yapılan hataları hatırlattı, eksikliklerini gidermeleri gerektiğini vurguladı. Hikmet Karaman, toplantının ardından da oyuncularını Galatasaray maçına hazırladı.

“SON PASLARDA HATA VAR”

Takımın yeni ve genç oyuncularla kurulu olduğunu ifade eden Hikmet Karaman, “Ligin daha başındayız. Daha erken ve çok çalışacağız. Yeni oyuncuları oynatırken maç kaybedeceğiz, eleştiri alacağız ama genç ve iyi bir kadroyu oturtma gayretindeyiz. Son paslarda hatalarımız var. Bunun için çok çalışmamız lazım. Bu eksiklerimizi hızla gidereceğiz” dedi.