SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TFF 1’inci Lig’de deplasmanda karşılaştığı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’la 1-1 berabere kalan Adana Demirspor’da teknik direktör Erkan Sözeri, “Geriye düşmemize rağmen maçı bırakmayan oyuncularımı kutluyorum” dedi.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında oyunu kontrolleri altına aldıklarını, daha sonra da eşitliği sağladıklarını belirten Erkan Sözeri, şunları söyledi:

“Oyuncularımın özellikle 2’nci yarıda gösterdiği performanstan memnun kaldım. Fizik kalitemiz önceki maçlara oranla daha iyiydi. Üzerine koyarak ilerliyoruz hem oyun olarak hem de fiziksel olarak. İlk yarıda penaltı kaçırdık. Atsaydık belki de şu anda daha güzel bir bayram yapmış olacaktık. Ama futbolun içerisinde bunlar var. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor çok kaliteli bir takım. Oyunu sonradan çevirmek için oyuncularımın verdiği mücadele beni mutlu etti.”

“TARAFTARIMIZI HAYRANLIKLA İZLEDİM”

Erkan Sözeri, deplasmanda kendilerini yalnız bırakmayan taraftarı hayranlıkla takip ettiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Takımını bu kadar sahiplenen taraftar grubuyla bir arada olmak güzel bir duygu. Bu duyguyu bugüne kadar yaşamadım. Taraftarımıza hayranlıkla baktım. Arife günü olmasına rağmen gelen taraftarımızdan gördüğümüz sevgiyi anlatmak mümkün değil. Hem oyuncularımıza hem bize, (Şimşeğin onuru size emanet) diye ağır ama güzel bir sorumluluk yüklediler. Takımı zirveye taşımak için bir söz verdik ve bu sözümüzde duracağız. Yönetim kurulumuza da bizlere verdikleri her türlü destek için teşekkür ediyorum.”