SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon medyası ateş püskürdü!

Spor Toto Süper Lig'in 3'üncü haftasında Trabzonspor'un sahasında Osmanlıspor karşısında aldığı yenilgi ve oynanan futbolu eleştirtiren yerel gazeteler, "Takım gelecek adına ümit vermedi. Bu futbol ve sonuçlarla bu iş zor" yorumunda bulundu.
Ekspres: Nereye böyle? 90 dakika boyunca tel tel dökülen bordo mavili takım, gelecek adına ümit vermedi. Trabzonspor, son 2 haftada oynadığı maçlarda gol bulamadı. Bordo mavili kurmaylar, taraftara 'sabır ninnisi' söyledi.
Sonnokta: 60'ıncı yıl da olsa zor dostum zor! Farkında mısınız? 'Geleceğin takımını kuruyoruz' derken sıradanlaşıyoruz. Osmanlıspor karşısındaki futbol ve alınan yenilginin başka izahı var mı?
Karadeniz: Sabır sabır ya sabır, Başkan Usta ve Teknik Direktör Yanal her defasında sabır mesajları veriyorlar ama Trabzonspor'un ortaya koyduğu kötü futbol ve aldığı sonuçlar saç baş yolduruyor.
İlkhaber Gazetesi, Taka Gazetesi ve Günebakış Gazetesi de Bayram gelmiş neyime! başlıklarıyla haberi okuyucularına aktardı, Yanal'ın oyun sistemini ise 'maceracı' olarak yorumladı.