SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe tribünlerinde öfke seli

Fenerbahçe - Bursaspor maçında bir topu direkten dönen Volkan Şen taraftarlar tarafından alkışlanırken, diğer oyuncular protestolara maruz kaldı. Başkan Aziz Yıldırım da istifaya davet edildi.

Güncellenme: 08:42, 12/09/2016
Fenerbahçe tribünlerinde öfke seli

Sezon başından beri Kadıköy'de adeta boş tribünlere oynayan Fenerbahçe'de yönetimin bilet fiyatlarında indirime gitmesi meyvelerini vermeye başladı. Dün akşam özellikle kale arkası tribünler büyük oranda dolarken, bu sezonun en kalabalık maçı oynandı. 30 bine yakın Fenerbahçeli takımlarına destek vermek için stada koşarken, sarı- lacivertli futbolcuların ‘Eski Kadıköy' özlemi de biraz olsun dinmiş oldu.

11 Eylül 2016Aziz Behich statta unutulduTakım otobüsü stattan ayrılırken, maçta kritik bir topu kale çizgisinden çıkartarak kahramanlaşan Aziz’i statta unuttu.İlgili Haberi Oku

Ancak maçın gidişatı ve alınan sonuç, tribünleri karıştırdı. Maçın son dakikalarına doğru sarı-lacivertli taraftarlar, Ozan Tufan, Hasan Ali, Josef de Souza ve Van der Wiel'i ıslıklayıp yuhaladı. Volkan Şen ise alkışlandı. Bu oyuncu, maç bitimi tribünlere çağrılan tek isim oldu. Bir grup taraftar yönetimi ve Başkan Aziz Yıldırım'ı istifaya davet ederken, diğer gruplar ıslıklarla tepki gösterdi.

12 Eylül 2016Rose Bertram, Fenerbahçe tararftarlarını eleştirdiGregory Van Der Wiel’in eşi Rose Bertram Fenerbahçeli taraftarları kötü yourmlar yaptıkları için eleştirdi.İlgili Haberi Oku

VOLKAN ŞEN’DEN TAKIMA TAŞ

Tribünlerin alkışladığı tek isim, Advocaat'ın da tebrik ettiği tek oyuncu olan Volkan Şen, “Söylenecek çok fazla bir şey yok. Çizgiden bir topum çıktı, üzgünüm. Taraftarlarımızdan bir kez daha özür diliyorum. Bu yarışın sonunda üzülmek istemiyorsak sahada daha fazla sorumluluk almalıyız. Mutlu olmak istiyorsak bunu yapmalıyız” ifadelerini kullanarak, takım arkadaşlarına üstü kapalı eleştiri yöneltti.