SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taraftarlara güzel bir bayram hediyesi verdiklerini ve çifte mutluluk yaşattıklarına dikkat çeken Bursaspor Kulübü 2’nci Başkanı Ali Ademoğlu, “Bu galibiyeti cefakar taraftarlarımıza armağan ediyoruz. Güzel günler takımımızla birlikte olacak” dedi.

Ademoğlu, “Bursamıza, taraftarlarımıza iki bayramı bir arada ve büyüm mutluluk yaşatan teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu’na, teknik ekibine ve futbolcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün Bursa olarak çifte bayram sevinci yaşıyoruz” dedi.

GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

Ademoğlu ”Biz taraftarlarımımızla. Futbolcularımızla birlikte bir aileyiz. Biz yönetim olarak bu takımın çok güzel başarılara imza atacağına inanıyoruz. Çok güzel başarıların geleceğine inanıyoruz. Tek arzumuz taraftarlarımızın bu takıma inanarak zaman tanımalarıdır. Kayserispor, Kasımpaşa ve Gaziantepspor karşılaşmalarıyla birlikte yükselişimizi sürdüreceğimize inanıyoruz. Bursamızı güzel günler bekliyor” dedi.

16 Eylül cuma günü saat 20.00’de Bursa’da Kayserispor ile karşılaşıcak olan Bursaspor, bir günlük iznin ardından hazırlıklarına Özlüce Tesisleri’nde başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:14:10,