SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo’dan Xavi’ye sert cevap!

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Barcelona'nın eski kaptanı Xavi Hernandez'in "Ronaldo iyi ama Lionel Messi çok iyi" sözlerine sert yanıt verdi.

Güncellenme: 13:29, 11/09/2016
Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo’dan Xavi’ye sert cevap!

Dünya futbolunda süren Lionel Messi – Cristiano Ronaldo kıyası, Barcelona’nın eski kaptanı Xavi’nin açıklamaları büyük bir tartışmaya dönüştü. Katalan futbolcunun “Cristiano Ronaldo elbette iyi bir futbolcu ama Leo Messi ile aynı dönemde oynamış olması en büyük şanssızlığı” sözlerine Ronaldo cephesinden sert yanıt geldi.

Real Madrid’in 5-2 kazandığı karşılaşmanın ardından Xavi’nin sözleri hakkındaki fikri sorulan Ronaldo, açtı ağzını yumdu gözünü… Oldukça sinirlendiği gözlenen Portekizli yıldız, şunları söyledi:

İnternette en çok aranan oyuncu benim. Bunun gibiler benim hakkımda konuşarak manşetlere çıkmaya çalışıyorlar veya kendilerini öne çıkarma gayretindeler. Xavi’nin ne dediğini, neden umursayayım? Xavi nerede oynuyor? Katar’da falandı en son, şimdi nerede gerçekten? Barcelona’da her kupayı kazanmış olabilir ama kendisine ait bir Ballon d’Or’u yok. Benimse ondan 3 tane var.”

Yayınlanma Tarihi:13:24,