SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’dan Akyazı kombinelerine indirim

Yapımı devam eden Akyazı Stadı'nın kombine biletlerini satışa çıkaran Trabzonspor yönetimi, kadın ve öğrencilere indirim kararı aldı.

Güncellenme: 11:25, 10/09/2016
Trabzonspor’dan Akyazı kombinelerine indirim

Trabzonspor’un yapımı devam eden Akyazı Stadı için kombine satışları, bugün saat 13.00’den itibaren Hüseyin Avni Aker Stadyumu ve Trabzonspor Ziyabey Sosyal Tesisleri ile www.passo.com.tr web adresinde satışa sunuldu.

Sadece Akyazı Stadyumu’nda geçerli olacak kombinelerin fiyatları; VIP Platinum 3 yıllığına 30 bin lira, VIP Gold 3 yıllığına 15 bin lira, VIP Silver 3 yıllığına 12 bin lira, Batı Alt Tribünü 1’inci kategori 1250 lira, Batı Alt/Üst Tribünü 2’inci kategori 750 lira, Doğu Alt/Üst Tribünü 2’inci kategori 750 lira, Kuzey Kale Arkası Tribünü 3’üncü kategori 350 lira ve Güney Kale Arkası Tribünü 3’üncü kategori 350 lira olarak açıklandı.

Kombine alan taraftarlara yeni sezon formasının da hediye edileceği belirtilirken, ayrıca kadın taraftarlara yüzde 50 ve öğrencilere yüzde 30 indirim yapılacağı açıklandı.

10 Eylül 2016Trabzonspor çıkış arıyorSporToto Süper Lig’de ilk iki maçında bir galibiyet bir de mağlubiyet elde eden Trabzonspor, yarın evinde konuk edeceği Osmanlıspor karşısından 3 puanla ayrılarak çıkışa geçmeyi hedefliyor.İlgili Haberi Oku

MUHARREM USTA: 25 BİN KOMBİNEDEN BİR EKSİK OLMASIN

“61 ruhunun yeniden ayağa kalması ve Trabzonspor’un devasa muhteşem tarihine yeniden kavuşması için, bugünden itibaren kombineler satışa çıkıyor” diyen Başkan Muharrem Usta, şöyle devam etti:

“Trabzonspor camiası, muhteşem tarihine sahip çıkacaktır. Yeniden o güzel günleri birlikte yaşayacağız. Bu stada gelmemenin ne büyük kayıp olduğunu bütün taraftarlarımızın bilmesini isterim. Burada o muhteşem taraftarımızla, herkesin yüzünün güleceği güzel günler göreceğiz. 25 bin kombineden bir tanenin eksik olmaması kaydıyla yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Bütün taraftarları Akyazı’ya bekliyoruz. Trabzonspor’umuzun geleceğini kurtarmak adına onlar bu işe sahip çıkacaklar. Gemilerimiz batmadı, dalgalarımız yükseldi. Karadeniz’in coşkusuyla bu stat dolacak.”

Yayınlanma Tarihi:11:22,