SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, taraftarlarıyla bütünleşerek iyi bir galibiyet aldıklarını söyledi. Takımda tüm oyuncuların buraya katkı vermek için bulunduğunu dile getiren başarılı çalıştırıcı, eleştirilere kulak tıkayarak işlerine bakacağını belirtti.

İşte Güneş’in sözleri:

“Bugünkü ambians güzeldi. Yeni bir şey değil. Bizim Beşiktaş taraftarlarıyla bütünleşip neler yapabileceğimizi gördük. İyi oyuncularımız var iyi takımız, bunu da sahada göstermek için uğraşıyoruz. Hak ettiğimiz bir 3 puan aldığımızı düşünüyorum. Daha az hata yapabiliriz, daha iyi olabiliriz. Baskılı ve pozisyon üreten bir takım vardı ilk yarıda. Daha sonra biraz dikkat dağınıklığı oyunumuza etki etti. Fizik gücü iyi olan bir takımdı. Traore’nin her dönüşünde birebirde sıkıntı oldu. Oyunu paslarla soğutmak gerekirken top kayıpları yaptık ve geriye dönüşlere daha fazla yorulduk. ”

“BENFICA KADROSUNA YARIN KARAR VERECEĞİM”

“Birçok şey tartışılabilir, herkes görüşünü beyan edebilir. Tüm oyuncularımız kişilik ve oyuncu olarak değerli. Bazen eleştiriler dozunu olumlu ya da olumsuz aşabiliyor. Biz eleştiri de olsa işimizi iyi yapacağız. Oynayanların kim olduğundan ziyade nasıl oynadığı önemlidir. Şampiyonlar Ligi ve ligde puan kaybı yapmamak istiyoruz. Nasıl oynayacağımızı orada göreceğiz. Maçın kadrosuna yarın karar vereceğim. “