SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat Bursaspor maçının şifresini belirledi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Bursaspor maçını kazanmak zorunda olduklarını belirterek, “Pas bağlantılarını çabuk yapıp, topun hızını artıracağız” uyarısında bulundu yaptı.

Güncellenme: 07:55, 09/09/2016
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat Bursaspor maçının şifresini belirledi

Fenerbahçe’de tek hedef Bursasspor maçında alınacak 3 puan… Teknik Direktör Dick Advocaat, yeşil-beyazlı rakiplerini görüntülü izleyerek analiz etti. Futbolcularıyla toplantı yapan Hollandalı hoca, kazanmak zorunda olduklarının altını çizdi. Bursa'nın güçlü ve zayıf noktalarını masaya yatıran Advocaat, “Top rakipteyken çok daha iyi oynamalıyız.Hücumlarda biraz daha takım oyunu sağlamalıyız, daha agresif ve hızlı oynamalıyız” ifadelerini kullandı.

08 Eylül 2016Fenerbahçe ve Hello Kitty anlaşma imzaladıFenerbahçe Kulübü iştiraklerinden Fenerium ile Hello Kitty (Sanrio) firması arasında yapılan işbirliği anlaşması, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi'nde imzalandı.İlgili Haberi Oku

Advocaat’ın, takımla yaptığı toplantıda şu tespitleri yaptı:

“Maça baskılı bir tempoda başlamalıyız ve maçın başında skor üstünlüğünü ele geçirmeliyiz. Pas bağlantılarını çabuk yapmalıyız, topun hızını artırmalıyız. Ofansif görevleri yerine getirirken, savunmayı da unutmamalıyız. Topu kaybettiğimiz an önce topun arkasına geçeceğiz. Sonra da topu kapmak için baskı yapacağız. İlk iki maçta Fenerbahçe’ye yakışmayan sonuçlar aldık. Artık seri galibiyetler alma zamanı.”