SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor’a açıklamalar yapan Galatasaray’ın eski yöneticisi Cem Kınay, ”’Levent Nazifoğlu’nun takımla iletişimi mükemmel, transferde Galatasaray’a büyük faydası oldu. Böyle bir yöneticiye hem Türk futbolunun, hem Galatasaray’ın ihtiyacı var” dedi.

Ayrıca Nigel De Jong yırtıcı bir isim, böyle bir isme ihtiyaç vardı. Melo’dan sonra oraya bir direnç katacaktır! Başarılı olacağını düşünüyorum. Çocukken Galatasaraylıyım demesi de taraftarın onu daha çok sevmesini sağlayacaktır”

“Drogba bu akşam gelse gider havaalanında karşılarım. Futbolculuğunun yanında adam gibi adamdır.”

09 Eylül 2016Galatasaray`a 20 milyon dolarlık gelirİlgili Haberi Oku

FATİH TERİM, YA YÖNETİCİ YADA BAŞKAN OLARAK DÖNER!

”Fatih Hoca, bizim kulübümüzün 8000 üyesinden biri ve Divan Kurulu üyesinden biri. Gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörü, UEFA şampiyonu yapmış bir hoca. Fatih Terim artık Galatasaray’a başkan olarak gelecektir. Fatih Hoca, Galatasaray’a ait birisi artık ya yönetici ya başkan olarak kulübe döner! Ancak şuanda Riekerink’e destek çıkmamız gerekir, takımın başında o var.”

MUSLERA’YI HEPİMİZ ÇOK SEVİYORUZ!

”Muslera, her zaman kapak oluyor. Muslera adeta içimizden biri oldu. Zaten sempatik ve başarılı bulduğum sporculardan biri. Galatasaraylı oyuncuların karakteri de Selçuk, Muslera, yeni gelen arkadaşlar sadece iyi sporcu değil iyi karakterli oyuncular. Hepimiz Muslera’yı çok seviyoruz…”