SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Deivid de Souza: Hayatımın en zor günleriydi

Fenerbahçe'nin unutulmaz isimlerinden biri olan ve hafızalarda Chelsea'ye attığı gol ile yerleşen Brezilyalı Deivid de Souza, çarpıcı açıklamalarda bulunurken Bursaspor maçı sonrası neden ağladığını açıkladı.

Güncellenme: 22:26, 09/09/2016
Deivid de Souza: Hayatımın en zor günleriydi

Fenerbahçe’nin unutulmaz isimlerinden biri olan ve hafızalarda Chelsea’ye attığı gol ile yerleşen Brezilyalı Deivid de Souza, çarpıcı açıklamalarda bulunurken Bursaspor maçı sonrası neden ağladığını açıkladı.

Lig TV’ye konuşan ve Fenerbahçe-Bursaspor maçında attığı gol sonrası neden ağladığı sorulan Brezilyalı şu sözlerle neler yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

Şampiyonlar Ligi’nde Chelsea maçı sonrası beklenti artmıştı. O sezon belki de en iyi dönemimi yaşıyordum. Çok talihsiz bir sakatlık yaşadım. İlk antrenmanda büyük bir acı ile yere düştüm. Benim için çok ağrılı bir süreç oldu.

Bu olaydan bir hafta sonra annem vefat etti. Annemi kaybettim ama sakatlığımdan dolayı doktorlar Brezilya’ya gitmeme izin vermedi ve cenazeye katılamadım. O dönem ne zaman aklıma gelirse içim burkuluyor.

3 ay sonra Bursaspor maçıyla sahalara geri döndüm. Golden sonra içimde biriken duygular patlak verdi. Bugüne kadar ne başarı yakaladıysam bunlar için önce Tanrı sonrada annem sayesinde gerçekleşti.