SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ın zor tercihi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karabükspor’a karşı Oğuzhan-Atiba-Tolgay ile Talisca-Gökhan İnler-Tolgay üçlüsü arasında tercih yapmakta zorlanıyor.

Güncellenme: 08:01, 09/09/2016
Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ın zor tercihi

Karabükspor maçına yönelik taktik çalışmalara hız veren Beşiktaş'ta nasıl bir kadro oluşacağı merakla bekleniyor. Teknik Direktör Şenol Güneş de bunu belirlemek için çalışmalarına hız verdi. Orta alanda zorluk yaşayan Güneş; Talisca, Atiba, Tolgay, Oğuzhan ve Gökhan İnler arasında tercih yapmaya çalışıyor. Kurt hoca, sakatlıktan yeni çıkan Oğuzhan ve Kanada'dan dönen Atiba'yı Benfica maçı öncesi dinlendireceği iddia edildi.

08 Eylül 2016Beşiktaş`ın rakibi Benfica`da sıkıntı büyük!Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Salı günü deplasmanda karşılaşacağı Benfica’nın teknik direktörü Rui Vitoria, 4 forvet oyuncusunun sakat olduğunu açıkladı.İlgili Haberi Oku

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karabükspor karşısında orta saha için kararını henüz vermezken, ya Oğuzhan, Tolgay ve Atiba ya da Talisca, Tolgay ile Gökhan İnler üçlüsünü kullanacak. Kalede Tolga, hücumda Marcelo ve Tosic ile Cenk Tosun'un yeri garanti. Güneş'in bir diğer sıkıntısı ise bekler. Adriano ile Caner, Gönül Gönül ile Beck arasındaki büyük rekabet, tecrübeli teknik adamı karar vermekte zorluyor.