SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, transfer konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle yolları ayırdığı eski teknik direktörleri Cihat Arslan’ın eleştirilerine cevap vermeyeceğini söyledi.

Cihat Arslan’ın, “Yönetim transferde geç kaldı. Ben ısrarla stoper istedim, onlar orta sahaya oyuncu aldılar” sözleriyle ilgili yorum yapmak istemediğini belirten Başkan Eryüksel, “Şu anda tek düşüncemiz, yeni teknik direktörümüz Tolunay Kafkas yönetiminde, geçmişten gelen başarı grafiğini daha yukarılara taşımak” dedi.

Öte yandan haftayı Çaykur Rizespor deplasmanında geçirecek olan yeşil siyahlı ekip, 3 puan hesapları yapıyor. Teknik direktör Kafkas’ın kadroda önemli bir değişiklik planlamadığı ancak orta alanda bir iki rötuş yapabileceği bildirildi. Soner, Alper, Ömer, Kadir gibi daha önce birlikte çalıştığı oyuncular nedeniyle takıma yabancılık çekmediği belirtilen Tolunay Kafkas’ın futbolcularına, “Bir futbolcu kötü oynayabilir ama kötü koşamaz. Bu yüzden kazanmak için terinizi son damlasına kadar akatın” dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:16:41,