SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da iki haftalık performansı ile Milli Takıma yükselen Tolga Ciğerci, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında medya mensuplarının sorularını cevapladı.

Tolga’nın açıklamaları şöyle;

“Benim için en önemlisi, iyi performansla takıma yardım etmek istiyorum. Allah’a şükür ki iyi başladım. Milli maçta oynayamadım ama inşallah Milli Takım’a yine çağırılırsam çok mutlu olurum. Futbolda her şey olabilir. Ama ben takımın kimle oynayacağına konsantre değilim. Ben kendi performansımı düşünüyorum. Taraftarın ilgisi beni çok sevindirdi. Bu stilimle seyircimizi mutlu etmek sevindirici. Hep üstüne eklemek, başarılı olmak istiyorum. Futbolda küçük büyük takım arasında çok fark yok. Küçük takımlar artık çok zorluyor. Şu anda Kayseri’den 3 puanla dönmek bizim için en önemli hedef. Şu an uzun vadede hedeflere odaklanmış değilim. Büyük hedeflerim de var. Burada olmak da çok önemli. Galatasaray da çok büyük bir kulüp. Sürekli üstüne koymak daha iyi futbolcu olmak istiyorum. Milli maçta iyi bir takıma karşı bir puan aldık.

08 Eylül 2016Dursun Özbek`in 45 günlük cezası düşürüldüİlgili Haberi Oku

Bundesliga’da tempo yüksek. Burada da futbol hızlı. Burada da çok koşmak gerekiyor. Benim için Türkiye’de tek bir takım vardı. Çocukluğumdan beri Galatasaraylı’ydım. İnşallah uzun yıllar burada kalmak istiyorum. Fenerbahçe maçına daha çok zaman var. Önce Kayseri maçında iyi oynamak istiyorum.

Riekerink bizi maçlara çok iyi hazırlıyor. Güler yüzlü ve anlayışlı bir insan. Hollanda futbolu her zaman güzel futbola odaklıdır. Riekerink’in davranışları bizi çok olumlu etkiliyor.”

08 Eylül 2016Galatasaray Odeabank Emir Preldzic ile anlaştıİlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:17:42,