SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ricardo Quaresma Papa’yı Beşiktaşlı yaptı

Ricardo Quaresma, kendisini özel olarak davet eden Papa Francis ile buluştu. Beşiktaş’ın yıldızı, Katoliklerin ruhani liderine Beşiktaş ve Portekiz formaları hediye etti.

Güncellenme: 08:38, 08/09/2016
Ricardo Quaresma Papa’yı Beşiktaşlı yaptı

Ve Ricardo Quaresma, Papa'nın huzurunda. Futbola ilgisiyle bilinen Papa Francis'in özel daveti üzerine dün Vatikan'a giden Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı, Katoliklerin ruhani lideriyle bir araya geldi. Tarihi buluşmada Quaresma, 20 numaralı ‘Francisco' yazılı Portekiz ve Beşiktaş formaları hediye ettiği 79 yaşındaki Francis ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Papa, Q7'ye Portekiz'in EURO 2016'daki zaferi nedeniyle tebriklerini de sundu.

07 Eylül 2016Beşiktaş`ın borcu resmen açıklandıBeşiktaş Kulübü'nün net borcunun 1 milyar 262 milyon 592 bin TL olduğu açıklandı.İlgili Haberi Oku

MESSI VE BUFFON DA GÖRÜŞMÜŞTÜ

Üzerine kendi isminin yazdığı birçok kulübün formasına sahip olan Papa Francis, hayranı olduğu Quaresma'ya bu koleksiyonuna yaptığı değerli katkıdan dolayı teşekkür etti. Ülkesi Arjantin'in takımlarından San Lorenzo'nun koyu bir taraftarı olan Papa, 3 yıl önce futbol dünyasından Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi ve Juventus'un İtalyan kalecisi Gianluigi Buffon ile de görüşmüştü.