SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un bayram hediyesi Fenerbahçe

Bursaspor 2'nci Başkanı Ali Ademoğlu, Pazar günü İstanbul'da oynayacakları Fenerbahçe'nin gücünü herkesin bildiğini belirtirken, "Biz de güçlü takımız. Pazar günü tabiî ki kazanmak istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 13:06, 08/09/2016
Bursaspor’un bayram hediyesi Fenerbahçe

Bursaspor Kulübü 2’nci Başkanı Ali Ademoğlu, DHA muhabirinin sorularını cevaplarken, taraftarlara arife gecesi iyi bir bayram hediyesi vermeyi arzuladıklarını söyledi. Ademoğlu, takımın iki haftadır iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğine dikkat çekerek, şöyle konuştu:

“Fenerbahçe, Türkiye’nin güçlü takımlarından bir tanesi. Ligin başında onlarla deplasmanda karşı karşıya geleceğiz. Deplasmandaki ilk maçımızı kazanmıştık. Maalesef çok sayıda taraftarımızın desteklediği Bursa’daki Medipol Başakşehir maçı kaybettik. Şimdi Fenerbahçe maçı büyük önem kazandı.”

İÇ SAHADA 2 MAÇ

Bursaspor Yönetim Kurulu olarak kendileri dört maçlık bir hedef koyduklarının altını çizen Ademoğlu, “Programımızda değişiklik olmadı. Fenerbahçe karşılaşmasından sonra sahamızda üst üste Kayserispor ve Kasımpaşa maçlarını oynayacağız. O mücadeleleri kazanarak üst sıralarda tutunmak istiyoruz” diye konuştu.

“BİZİM YAPACAĞIMIZ ÖNEMLİ”

Fenerbahçe’nin Türkiye’nin kadro kalitesi olarak iyi oyunculardan kurulu ekiplerinin başında yer aldığına dikkat çeken Ademoğlu açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Fenerbahçe kadar biz güçlü takımız. Ancak maçta bizim ne yapacağımız önemli. Hamza Hamzoğlu’nun bu maçı ne kadar ciddiye aldığını biliyoruz. Tanıklık ediyoruz. Futbolcu arkadaşlarımızın da aynı hırs ve inançla çıktıklarında iyi futbol oynayıp sahadan iyi sonuçla ayrılıp, kırdığımız taraftarlarımızın kalbini yeniden kazanmak istiyoruz. Pazar günü maç dönüşü Mudanya’da Fenerbahçe’yi yenmiş bir takım olarak dönmeyi ve taraftarlarımıza güzel bir bayram hediyesi vermek arzusundayız. Bunun için mücadele edeceğiz.”

Yayınlanma Tarihi:13:05,