SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selin Şekerci Fenerbahçelilerden özür diledi

Dizi oyuncusu Selin Şekerci, Fenerbahçe’nin Hello Kitty ile sponsorluk anlaşmasıyla ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu.

Güncellenme: 16:53, 07/09/2016
Selin Şekerci Fenerbahçelilerden özür diledi

Twitter hesabından “Ay dur telaştan şunu yazmayı unuttum, Fenerbahçe Hello Kitty anlaşmasını gönülden tebrik tebdsjdksjsj ahahahahaha” yazan 27 yaşındaki Şekerci, önce söz konusu tweet'i sildi, ardından özür diledi.

seloof

ÖZÜR AÇIKLAMASI

Şekerci sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yaparak Fenerbahçilerden özür diledi: “Selamlar her zaman yaptığım şakalardan birini yaparken işlerin bu duruma geleceğini düşünmediğim bir tweet'le ilgili yüzlerce hakaret duyuyorum. Şüphesiz ki amacım bir kurumu aşağılamak yada hakaret etmek değildi. Sadece ironik bir espriydi ve ayrım da gözetmedim, ayrıştırmaya da çalışmadım. Böyle bir durumda kaldığımdan dolayı büyük bir üzüntü duyuyor, bana tehdit savuranlara değil, bunu bir hakaret olarak algılayıp hassasiyet ve üzüntü yaşayan tüm Fenerbahçelilere diyebileceğim tek şey olarak, evet özür diliyorum. Keşke böyle olmasaydı, keşke basit bir şaka bu hale gelmeseydi.”

seffgv