SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’den milli takım yorumu: Bu takım Dünya Kupası’na gidemez

Rıdvan Dilmen, Türkiye'nin bu kadro yapısı ile Dünya Kupası'nda gidemeyeceğini ifade etti. Hırvatistan karşısında Türkiye'nin altın bir puan aldığını söyleyen Dilmen, Volkan Babacan Okay Yokuşlu ve Mehmet Topal'ın performansını çok beğendiğini söyledi.

Güncellenme: 00:18, 06/09/2016
Rıdvan Dilmen’den milli takım yorumu: Bu takım Dünya Kupası’na gidemez

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Türkiye’nin bu kadro ile Dünya Kupası’na gidemeyeceğini söyledi. Dilmen, mutlaka tercübeli oyuncuların kadroya kanalize edilmesi gerektiğini ve bugün altın bir puan alındığı ifade etti.

Arda Turan, Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Hakan Balta ve Caner Erkin gibi tecrübeli isimlerin çağırılmasını savunan Dilmen şu ifadeleri kullandı:

“Hırvatistan’da Modric’in dışında ofansif katkı verebilecek oyuncusu yoktu savunmadan. İyi bri takıma karşı oynadık ve biraz rölantide maç oldu. Bundan iyisinin olması mümkün değildi. Baraj düşük olacak. Şu atmosferde alınacak en iyi skordu. Kesinlikle kendimizi kandırmayalım. Bu kadro Dünya Kupası’na gitmez. Mutlak suretle Fatih Hoca’nın Arda’yı, Burak’ı, Gökhan’ı Caner’i görüşmeler yapıp kadroya dahil etmeli. Kontraatak takımı gibi gözüküyoruz. Emre Mor’dan dolayı. Bu takımın 2 türlü, gol atma ihtimali var başka yok. Bugün alınan altın puan var. Bizi mutlu etmeli. Fatih hoca bizim Arda’mızı, Caner’imizi, Burak’ımızı, Gökhan’ımızı kesinlikle kadroya koymalıyız. Volkan Babacan lige de mükemmel başladı. İnşallah devamı gelir. Okay Yokuşlu’yu çok beğendim”

Yayınlanma Tarihi:00:11,