SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamza Hamzaoğlu Fenerbahçe maçı için 11’ini belirledi

Fenerbahçe maçı öncesinde Al-Ittihad ile hazırlık maçı yapan Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu, ciddi bir sınav verdiklerini ve kadroyu oluşturduğunu söyledi.

Güncellenme: 21:36, 06/09/2016
Hamza Hamzaoğlu Fenerbahçe maçı için 11’ini belirledi

Bursaspor’un Al-Ittihad takımını 5-1 mağlup ettiği özel maç sonrası değerlendirmelerde bulunan Hamza Hamzaoğlu “Fenerbahçe maçı öncesinde ciddi bir hazırlık maçı yapmış olduk” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu maç sonrası yaptığı açıklamada, “Gönül isterdi ki; bu maçı Timsah Arena’da oynayalım, taraftarımızın oluşturduğu bu atmosferi orada yaşayalım. Bazı nedenlerden dolayı orada oynayamadık. Bu akşam her iki takım için de güzel bir gece olduğunu düşünüyorum. Hem kora kor bir mücadele oldu, hem goller, hem de mücadele anlamında güzel bir maç oldu. Fenerbahçe maçı öncesinde ciddi bir hazırlık maçı yapmış olduk. İnşallah hafta sonuna bu performansımızı biraz daha yükselterek bunu sahaya yansıtırız. Hep söylüyoruz, oyuncularımız birlikte oynadığında daha iyi anlaşacak ve maç oynadıkça kendi güçlerini de kazanmış olacaklar” dedi.

06 Eylül 2016Bursaspor hazırlık maçında moral bulduİlgili Haberi Oku

Bir basın mensubunun “Fenerbahçe maçı için kafanızdaki 11 şekillendi mi?” sorusuna Hamzaoğlu “Zaten şekilliydi ancak bu maçtan sonra daha da şekillendi” şeklinde yanıtladı.