SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den Emre Mor’a: Şu çocuğu odasına götürün

Türkiye Hırvatistan maçının ardından teknik direktör Fatih Terim'in, oyundan çıktığı için sinirlenen Emre Mor'a verdiği tepki ortaya çıktı.

Güncellenme: 15:45, 06/09/2016
Fatih Terim’den Emre Mor’a: Şu çocuğu odasına götürün

Hırvatistan maçının 84’üncü dakikasında yerini Volkan Şen’e bırakan Emre Mor’un, yedek kulübesinin önünde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’i zorda bırakan hareketleri medyada bomba gibi patlamıştı. Maç sonrası, “O bizim yaramaz çocuğumuz” dediği Terim’in, sinirlerine zar-zor hakim olduğu ortaya çıktı.

19’luk yıldız adayının ilk iki hareketini görmezden gelen, ancak su şişesi ve krampon fırlatmalarından sonra çileden çıkan Fatih Terim, menajerine şöyle seslendi: “Şükrü (Hanedar) şu çocuğu soyunma odasına götür ve iyice sakinleştir. Ben gelene kadar eski haline dönsün!”

DÖNÜŞTE ARKADAŞLARI NASİHAT ETTİ

Milli Takım menajerinin, derhal Emre Mor’u yerden kaldırıp soyunma odasına götürdükten sonra burada da terapiye devam ettiği öğrenildi. Polonyalı hakemin 6 dakikalık uzatması da Emre’nin iyice sakinleşmesine neden olduğu bildirildi. Terim’in soyunma odasına geldikten sonra Mor’un yanında tercüman vasıtasıyla epey konuştuğunun gözlendiği gelen haberler arasında. Dönüş yolculuğunda Emre’ye takım arkadaşlarının da nasihat ettiği bir başta detay olarak göze çarptı.

 

Yayınlanma Tarihi:14:35,