SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek, Fatih Terim iddialarına cevap verdi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim'in takımın başına geçeceği iddialarına açıklık getirdi. Özbek, Galatasaray'ın bir teknik direktörü olduğunu ve bu haberlerin nereden çıktığını kestiremediğini söyledi.

Güncellenme: 13:25, 06/09/2016
Dursun Özbek, Fatih Terim iddialarına cevap verdi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk anlaşmasının yapıldığı imza töreninde Fatih Terim iddialarına dair açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın şu anda bir teknik direktörü bulunduğunu ifade eden Özbek, “Bu soruyu sorulmamış farz ediyorum” dedi.

Özbek, “Eleştirileri her zaman dikkate aldık. Bütün faaliyetlerimizi ona göre yaptık. Galatasaray’ın başarısına başarı eklemek için. Fatih Terim Galatasaray'ın yetiştirdiği değerli bir spor adamıdır. Bünyemizden çıkanlara sahip çıkmak görevimizdir. İletişim grubumuz benim de onayımı alarak Fatih Terim’in doğum gününü kutladık. Değerlerimizi özel günlerde hatırlamalıyız” dedi.

Fatih Terim’in Galatasaray’ın başına geçebileceği haberleri üzerine Dursun Özbek, “Bu soruyu sorulmamış farz ediyorum. Şu anda Galatasaray’ın bir teknik direktörü var. Böyle haberler nerelerden çıkıyor” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:43,