SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altınordu’nun keyfi kaçtı

Türkiye 1'inci Ligi'nin 3'üncü haftasında pazar günü Bandırmaspor'u ağırlayacak olan Altınordu'da maçın Atatürk Stadı'nda oynanacak olması, keyifleri kaçırdı.

Güncellenme: 13:09, 06/09/2016
Altınordu’nun keyfi kaçtı

Yeni Bornova Stadı’ndaki eksikler tamamlanmadığı için Giresunspor ve Göztepe müsabakalarının Atatürk’e alındığını hatırlatan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “Lig öncesi maçlarımızı Bornova’da oynamayı hayal ediyorduk. İyi bir zeminde ve taraftar baskısı yaratacağımız bir ortam, bizim için avantaj olacaktı. Atatürk Stadı’nda istediğimiz atmosfer oluşmuyor. Ne yazık ki Bandırmaspor maçında da bu sıkıntı sürecek” dedi.

Hüseyin Eroğlu, 5’inci haftada Yeni Malatyaspor’u Yeni Bornova Stadı’nda ağırlamayı umduklarını belirtti, “O tarihe kadar sorunların giderileceğini düşünüyorum. Bornova’ya geçtiğimizde her şeyin çok daha farklı olacağına eminim” diye konuştu.

Kötü gidişe Bandırmaspor maçında son vereceklerini sözlerine ekleyen Hüseyin Eroğlu, “Savunmadaki problemlerimizi milli maç arasında giderdiğimizi düşünüyorum. İyi bir hazırlık süreci geçirdik” yorumunu yaptı.

Altınordu’da sakatlıkları süren sağ bek Uğur, stoper Ozan ve sol kanat Erdoğan, bordo beyazlılara karşı görev alamayacak.