SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Moussa Sow’un Fenerbahçe’ye dönüş planı

Futbolu Fenerbahçe'de bırakmak isteyen Senegalli forvet Moussa Sow, BAE kulübü Al Ahly’den bonservisini 6 milyon Euro’ya almak ve sözleşmesini feshetmek için girişimlere başladı.

Güncellenme: 07:45, 05/09/2016
Moussa Sow’un Fenerbahçe’ye dönüş planı

Fenerbahçe’ye gelebilmek için Al Ahly'deki üç aylık alacağından vazgeçip, 4 milyon Euro'luk maşında rda yarı yarıya indirime giden Moussa Sow, futbol kariyerini sarı-lacivertli takımda noktalamak istiyor. Senegalli forvet bunun için de şimdiden menajerine yetki vererek bonservisi için Birleşik Arap Emirlikleri kulübü ile görüşmelere başladı.

04 Eylül 2016Jelena Karleusa`dan Ozan Tufan için olay paylaşımFenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan'ın, Tosic’in eşi Jelena Karluesa’nın fotoğrafını beğenmesinin ardından Sırp medyası Ozan ile alakalı ‘Derbide dayak yiyecek’ şeklinde manşetten haber yayınladı. Jelena ise bu haberi Twitter sayfasından paylaştı.İlgili Haberi Oku

Sow, kendisini 16 milyon Euro'ya renklerine katan Al Ahly'den 6 milyon Euro'ya bonservisini almak ve sözleşmesini fesh etmek için yurtdışından yatırım şirketleri ile görüşmelere başladı. Futbolcuların bonservislerinin belli kısmını satın alan şirketler satıştan kâr ediyor. Moussa Sow, bonservisini almak amacıyla menajerini bu şirketlerle görüşmesi için yönlendirdi.

04 Eylül 2016Advocaat Fenerbahçe`yi baştan yaratıyorPereira ve yardımcılarının aksine Dick Advocaat göreve gelir gelmez takıma hemen performans testleri yaptırdı ve futbolcuların durumunu görmek istedi.İlgili Haberi Oku

İZİN YAPMADAN ÇALIŞIYOR

Öte yandan golcü oyuncu, fiziksel eksiğini kapatmak için tesislerde ekstra çalışmalar yapıyor. Antrenör Fatih Yıldız, Moussa Sow için özel bir program hazırladı. Senegalli oyuncu da bu özel program doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Moussa Sow'un fizik-kondisyon olarak takımla neredeyse aynı seviyede olması teknik heyetin yüzünü güldürürken, UEFA Avrupa Ligi'ndeki grup karşılaşmalarına kadar bu futbolcunun değerlerinin ideal seviyeye gelmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:07:43,