SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a Benfica talip!

Benfica Asbaşkanı Rui Cunha, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı Talisca transferi nedeniyle tebrik etti. Cunha, Fikret Orman'ın kendilerine başkan olması haline Porto'yu geçebileceklerini söyledi.

Güncellenme: 10:48, 05/09/2016
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a Benfica talip!

Son yıllarda Beşiktaş'a kazandırdığı yıldızların ardından, ‘Transfer sihirbazı' olarak anılan Başkan Fikret Orman’a Benfica kancayı taktı! Siyah-Beyazlılar'ın başına 2012 yılında Yıldırım Demirören'in ardından geçen Başkan Fikret Orman, Beşiktaş'a son dönemde üst üste düşük maliyetlerle kazandırdığı yıldızlarla dikkat çekmişti.

05 Eylül 2016Beşiktaş`ın yıldızı Ricardo Quaresma Papa`nın huzuruna çıkacakPortekizli yıldız Ricardo Quaresma, özel davet aldığı Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis’i ziyaret edecek. İlgili Haberi Oku

Brezilya futbolunun çıkıştaki ismi Anderson Talisca'yı 2 sezonluğuna kiralayan ve Porto'nun dünyaca ünlü golcüsü Vincent Aboubakar'ı satın alma opsiyonlu takıma kazandıran Orman, Avrupa'da da ün yaptı. Fanatik’ten Orhan Yıldırım’ın haberine göre Portekiz devi Benfica'nın Asbaşkanı Rui Cunha, Talisca'nın transferi sırasında görüşmelerde bulunduğu Beşiktaş'ın 1 numarasıyla ilgili olarak övgü dolu sözler sarf etti.

05 Eylül 2016Yeni Beşiktaş çok can yakarGaziantepspor maçındaki futbol resitalini farklı galibiyetle taçlandıran Beşiktaş'ta yeni transferlerin performansı parmak ısırttı. Yakın zamana kadar ‘dağılıyor' denilen kadrodaki alternatif bolluğu da dikkat çekti.İlgili Haberi Oku

“BEŞİKTAŞ’TAN AYRILIRSA…”

Portekiz'de bir TV kanalına açıklamalarda bulunan Cuhna, transfer pazarlıklarını bizzat yürüten Başkan Fikret Orman'ın kendilerini zorladığını söyledi. Tecrübeli yönetici, “Fikret Orman, oldukça pazarlıkçı bir başkan. Talisca'yı bizden 2 yıllığına oldukça düşük bir bedele kiralamayı başardılar. Yıllardır Porto'yla mücadelede halindeyiz. Böyle bir başkanımız olursa ezeli rekabette kesinlikle rakibimizin önüne geçeriz. Eğer Beşiktaş'tan ayrılırsa gelsin. Luis Filipe Vieira'nın yerine onu Benfica için düşünebiliriz” diyerek şaka yoluyla Orman'ı bu özelliği sebebiyle tebrik etti.

04 Eylül 2016Julian de Guzman: Atiba`ya saygısız teklifler yapıldıKanada Milli Takım Kaptanı Julian de Guzman’dan Atiba Hutchinson için büyük bir isyan geldi.İlgili Haberi Oku

2 MİLYON EURO ÖDENECEK

Benfica'dan Talisca'yı renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar, 2 yıllık kiralama için Benfica'ya 2 milyon Euro ödeme yapacak. Birçok İngiltere Premier Lig ekibinin de takibinde olduğu Brezilyalı orta alana Beşiktaş'tan sezon başına 1.5 milyon Euro ödeme yapılacak.

Yayınlanma Tarihi:10:40,