SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Skrtel: Meydan okumaya geldim

Fenerbahçe'nin yeni transferi Martin Skrtel: “Liverpool’da 8.5 yıl oynadım bu çok uzun bir süre. Bir değişiklik ve yeni bir meydan okuma istedim. Klopp mükemmel insan ama Liverpool’da kalsaydım eskisi gibi oynayamayacaktım. Advocaat’ın F.Bahçe’yi zirveye taşıyacağına inanıyorum.”

Güncellenme: 10:07, 04/09/2016
Skrtel: Meydan okumaya geldim

Sezon başında Liverpool'dan uzun uğraşlar sonunda transfer edilenMartin Skrtel, İngiliz basınına önemli açıklamalarda bulundu. 8.5 yıl formasını giydiği Liverpool'dan yeni birmeydan okuma için ayrıldığını ifade eden Slovak futbolcu, şu ifadeleri kullandı: “Kloppmükemmel insan ama Liverpool'da kalsaydımeskisi gibi iyi oynamayacağımı düşünüyordum. Artık bir Liverpool taraftarıyım.

Geçen sene oynadığımız iki finali kaybettik ama futbolda böyle şeyler oluyor. Advocaat'ın F.Bahçe'yi zirveye taşıyacağına inanıyorum. O, bizi tekrar büyük yapabilecek kişi. F.Bahçe büyük bir kulüp ve burada olmakmuhteşembir duygu.UmarımF.Bahçe'de kupalar kazanabilirim. Fantastik taraftarımız var, onlar bütün sezon boyunca arkamızda olup bizi desteklerler.”

NEUSTADER: ŞENER ABİ NABER?

Fenerbahçe’nin yeni transferi Roman Neustadter sarı-lacivertli takıma çabuk uyum sağladı. Rus oyuncu uzun süredir bu camiadaymış gibi rahat ve sempatik davranıyor. Neustadter'in Almanya doğumlu olması nedeniyle gurbetçi Hasan Ali takımda en fazla konuştuğu isim. Rus futbolcunun HasanAli ve Şener ile Instagram'dan Türkçe konuşması da gündem oldu.

Şener Özbayraklı ile konuşan Neustadter, “Şener abi ne haber?” derken, Şener de “Abi senden naber?” dedi. Roman bunun üzerine “İyiyim çok teşekkür” ifadesini kullandı. Hasan Ali de “Kardeş bize selam yok mu?” mesajını gönderdi. Deneyimli defans oyuncusu yanıt olarak “Hasan iyiyim sen” yanıtını verdi. Rus futbolcunun Türkçe kelimeler öğrenmeye başladığı belirtildi.