SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transferden tesislere kadar her konuda söz sahibi olan Hollandalı, son olarak Florya’yı da gelden geçirdi. Toplantı odası, gözlemci odası, soyunma odası ve saha kenarlarında yeni bir düzenlemeye giden Riekerink, büyük değişikliklere imza attırdı. Artık tesisler tam anlamıyla Hollandalı’nın imzasını taşıyor.

Geçen sezon oyuna müdahale etmekte güçlük çeken Riekerink bu sezon çok rahat. Son olarak geçen Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe’yi 1-0 yenen Galatasaray’dakenarda bekleyen isimler Cenk, Chedjou, Linnes, Sabri, Bilal Kısa, Olcan ve Umut olmuştu. De Jong’un katılımıyla birlikte kulübe yıldızlar geçidi haline geldi. Kayseri maçında Riekerink’in yakınında Cenk, Sabri, Hakan, Tolga, Josue, Sinan ve Sightorsson’un oturması bekleniyor.

SERDAR HAZIRLANIYOR

Milli takımda bulunan Serdar Aziz, döndüğü gibi Kayserimaçında forma giymeye hazırlanıyor. Oyuncusununmaç eksiğinimilli takımda kapattığını düşünen Riekerink,Hakan Balta'nın yerine 25 yaşındaki futbolcuyu monte edecek.

YASİN FORMAYI İSTİYOR

Sezon başında kulübeye çekilen ancak daha sonra sergilediği performans ile formayı kapan Yasin Öztekin, çok çalıştığını söyledi.Hiçbir zaman yılmadığını belirten Yasin, her zaman rekabete hazır olduğunun altını çizdi.

Transfer döneminin son gününde eski takımı Orgryte ile anlaşan eski G.Saraylı Johan Elmander'in durumu belirsizliğini koruyor.

Belgelerin gecikmesi nedeniyle İsveç Futbol Federasyonu henüz bu transferi onaylamadı. Eğer Elmander boşta kalırsa yönetim harekete geçerek başarılı futbolcuya altyapıda görev vermeyi teklif edecek.