SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli yıldızlar çok şaşırdı: Tribünler neden boş?

Fenerbahçe’nin yeni yıldızları Van der Wiel, Skrtel ve Neustadter’in, “Buraya gelmeden tribünlerin namını duymuştuk. Bize hep böyle anlatıldı. Ama şimdi tribünler neden boş anlamıyoruz” diye sordukları ortaya çıktı

Güncellenme: 14:21, 04/09/2016
Fenerbahçeli yıldızlar çok şaşırdı: Tribünler neden boş?

Fenerbahçe'de kanayan yara yeni gelen yabancı oyuncuları da şoke etmiş durumda… Sarı- Lacivertliler'de uzun süredir tribünlerin boş olması herkesin keyfini fazlasıyla kaçırıyor. Bunun giderilmesi için yönetim bir dizi kararlar aldı. Bilet fiyatlarında indirime gidildi. Tribün gruplarıyla barış sağlanmaya çalışılıyor ancak bir türlü eski hava yakalanamıyor. Bunun için de geçmişte tıka basa dolan Ülker Stadı'nda şimdilerde 10 bin kişiden fazlası görülmüyor.

Bu görüntü sadece camianın değil bu sezon takıma yeni katılan yabancı oyuncuların da dikkatini fazlasıyla çekiyor. Hatta çekmekten de öte hayal kırıklığı yaratıyor. Özellikle Van der Wiel, Martin Skrtel, Roman Neustadter gibi oyuncuların, bunun nedenlerini takım arkadaşlarına sordukları ortaya çıktı.

‘MERAK ETMEYİN STAT DOLACAKTIR'

Htspor’un haberine göre; Sarı-lacivertli takıma sezon başında katılan üç yıldızın takım arkadaşlarıyla yaptıkları sohbetlerde, “Biz buraya gelmeden Fenerbahçeli taraftarların namını duymuştuk. Her maç stadın dolduğunu ve muhteşem bir ortam oluştuğunu biliyorduk. Bize de hep böyle anlatıldı. Ancak şimdi tribünler neden böyle boş kalıyor bunu anlamıyoruz” dedikleri ortaya çıktı.

Bu sorular karşısında takımın eskilerinin ise “Merak etmeyin stat zamanla dolacaktır. O zaman da taraftarımızın size anlatıldığı kadar muhteşem olduğunu göreceksiniz” yanıtını verdikleri öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:12:13,