SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dick Advocaat ortadan kayboldu! Nedeni ise…

Geçen ve bu sezonki maç CD'lerini alıp memleketine giden Fenerbahçe'nin hocası Dick Advocaat, milli maç arasını böyle değerlendirdi. Takımı ise Mario Been ve Car Pot çalıştırdı. Herkes "Nerede hoca?" derken, o dersini çalıştı.

Güncellenme: 14:21, 04/09/2016
Dick Advocaat ortadan kayboldu! Nedeni ise…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, bir haftadır kulübün resmi sitesinin yayınladığı antrenman fotoğraflarında yer almıyordu…

Takımı ise Mario Been ve Cor Pot çalıştırıyordu. Herkes neden Dick Advocaat’ın fotoğraflarda yer almadığını düşündü. Kayserispor maçı sonrası Hollandalı hoca Dick Advocaat, Fenerbahçe’nin bu ve geçen sezonki tüm maç CD’lerini alarak Hollanda’ya gitti. Ve burada bir hafta boyunca o CD’lerle kampa girdi…

04 Eylül 2016Volkan Demirel teknik direktörlüğe hazırlanıyorİlgili Haberi Oku

KOLLARI PAZARTESİ SIVIYOR

Hürriyet’in haberine göre; Fenerbahçe’nin hocası Dick Advocaat, Hollanda’da güvendiği ve kendisine yakın olan analistlerle bir hafta boyunca takımındaki tüm futbolcuların analizlerini çıkardı ve kimi nasıl daha iyi kullanabileceği konusunda fikir edinmiş oldu.

40’a yakın maç CD’sini tek tek izleyen ve tüm oyuncuların özelliklerini çıkartan Fenerbahçe’nin Hollandalı teknik patronu Advocaat, pazartesi günü yeni Fenerbahçe için startı verecek.

Maçlar devam ederken takımı tanımak yerine zaman kaybetmemek adına bu yöntemi seçen Dick Advocaat, kolları böyle sıvayacak.

04 Eylül 2016Jeremain Lens uçuyorİlgili Haberi Oku

KADRODA SÜRPRİZLER OLACAK

Fenerbahçe’nin Hollandalı teknik adamı Dick Advocaat, bu analizlerde tüm futbolcuların hangi mevkilerde daha iyi oynayabileceği konusunda önemli fikirler edindi. Başarılı bir takım ortaya çıkartmak adına milli maç arasını bu şekilde değerlendiren Dick Advocaat, pazartesi günü yapılacak antrenmanda düşüncelerini takım ile de paylaşacak.

Dick Advocaat’ın yeni Fenerbahçe’sinin, Bursaspor maçında çok daha farklı bir şekilde ortaya çıkması bekleniyor. Kadroda da sürprizlerin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yayınlanma Tarihi:11:51,