SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılmaz Vural ve İbrahim Toraman Arsenal’da

Arsenal'ı Türkiye'deki altyapı çalışmalarına Türk futbolunun önde gelen isimleri de katıldı. Teknik direktör Yılmaz Vural ve eski futbolcu İbrahim Toraman burada antrenörlük yapacak.

Güncellenme: 16:08, 03/09/2016
Yılmaz Vural ve İbrahim Toraman Arsenal’da

Türkiye’nin futbol altyapısındaki yeni ve en gelişmiş projesi olan Arsenal Soccer School Türkiye her geçen gün daha da büyüyor.

Premier Lig Devi Arsenal’in dünyadaki 25’inci resmi futbol okulu olan Arsenal Türkiye, 4 Eylül Pazar günü (Yarın) büyük bir organizasyona sahne olacak.

Beşiktaş’ın ve milli takımın eski futbolcusu İbrahim Toraman, yoluna teknik direktör olarak devam etmeye karar verdikten ve gerekli eğitimleri aldıktan sonra ilk tecrübesini Arsenal Futbol Okulu’nda yaşayacak. Tecrübelerini Arsenal formalı minikler ve geçlerle paylaşarak futbolculuk yolunda onlara yardımcı olacak.

Ülkemizin önemli teknik direktörlerinden Yılmaz Vural da Türkiye’nin en iyi futbol okulu olan Arsenal Türkiye’yi seçti. Oğlunu Arsenal Soccer School Türkiye’ye kaydettirdi. Yılmaz Vural da İbrahim Toraman ile birlikte 4 Eylül Pazar gün (Yarın) Ümraniye Futbol Park Tesisleri’nde Arsenalli futbolcu adayları ile buluşup antrenmanı yönetecek.

İbrahim Toraman ve Yılmaz Vurallı Arsenal antrenmanı saat 10:00’da başlayacak.

arsenal-altyapı (1) arsenal-altyapı (2) arsenal-altyapı (3) arsenal-altyapı (4)

Yayınlanma Tarihi:15:50,