SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan’ın Galatasaray’da kredisi tükendi

Eski formunu mumla aratan Selçuk İnan, bu performansını sürdürürse kulübeye çekilecek. Tecrübeli futbolcu, forma için savaşmazsa devre arası yollar ayrılacak

Güncellenme: 08:39, 03/09/2016
Selçuk İnan’ın Galatasaray’da kredisi tükendi

Galatasaray'da geçmişte büyük başarılara imza atan Selçuk İnan'ın yeni sezon performansı büyük hayal kırıklığına neden oldu. Maçlarda eskisi kadar sorumluluk almayan, yan ve geri paslarla dikkat çeken tecrübeli oyuncuya Teknik Direktör Riekerink milli maç arası sonrası bir şans daha verecek. Selçuk'un Kayserispor deplasmanında da etkisiz olması halinde yedek kulübesinde oturmasına kesin gözüyle bakılıyor.

ÇİN YOLCUSU OLABİLİR

Kaptan eğer forma savaşı için gayret göstermezse devre arasında satılması gündeme gelecek. Selçuk'un yakın çevresine “Çin'e gidebilirim” dediği iddia edilirken, Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Beijing Guoan takımına transfer olabileceği yüksek sesle konuşulmaya başladı. Bu nedenle yönetim, orta sahaya Tolga Ciğerci, De Jong ve Josue transferlerini yaparak kendini sağlama aldı. Önümüzdeki haftalar, Selçuk'un kaderini belirleyecek.