SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamza Hamzaoğlu’ndan Tomas Sivok müjdesi

Milli ara nedeniyle Balıkesirspor ile hazırlık maçı yapan Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu takımını ve Fenerbahçe maçını değerlendirdi. Hamzaoğlu, Sivok'u da zorlu maça yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Güncellenme: 22:29, 03/09/2016
Hamza Hamzaoğlu’ndan Tomas Sivok müjdesi

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Özlüce Tesisleri’nde oynanan ve 3-1 kazanılan Balıkesirspor maçının ardından açıklamalarda bulunurken şunları söyledi:

Fenerbahçe maçı öncesi mili maç arasında bir maç yapmayı düşünüyorduk ama 2 maç yapacağız. Bu bizim açımızdan daha iyi oldu. Çünkü maç eksiği olan arkadaşlar daha uzun süre değerlendirme şansımız oldu. İyi bir prova oldu. Balıkesirspor’a teşekkür ederim. Statta Suudi Abaristan takımı Al İIttihat ile Salı günü maçımız var. O karşılaşmada Fenerbahçe maçına yakın kadroyu sahaya süreceğim. Daha sonra deplasmana gideceğiz. İnşallah oradan iyi sonuç ve iyi oyunla dönersek işimiz daha kolaylaşacak.

03 Eylül 2016Bursaspor`dan iyi provaİlgili Haberi Oku

Bu maçta çok büyük ölçüde rotasyon olmayacak ama rakip Fenerbahçe onları da tamamen göz ardı edemeyiz. Sivok Fenerbahçe maçına yetişebilir. Bugün sıkıntı olmadı. Ona salı günü daha çok şans vereceğim. Fizik olarak antrenman eksiği var ancak çok çalışıyor. Fenerbahçe maçına yetiştirmeye çalışacağız.”